Safely for Medicine

SZWAJCARSKA JAKOŚĆ

Gwarantujemy najwyższą jakość naszych produktów!

Firma o zasięgu globalnym

Institue Hyualual – założona w roku 2007 firma szwajcarska jest w tej chwili globalnym instytutem naukowo-badawczym specjalizującym się w odmładzaniu skóry, kosmetologii iniekcyjnej, a także w produktach do codziennej pielęgnacji skóry.

Ekspert w poprawianiu jakości skóry

Jako ekspert w utrzymaniu i poprawie jakości skóry nasza firma zawsze dąży do opracowania unikalnych i skutecznych formuł produktów, które pomagają utrzymać zdrowie i piękno Państwa skóry. Właśnie dlatego nasi specjaliści nigdy nie zaprzestają poszukiwania najefektywniejszych rozwiązań w celu osiągnięciu zdrowego i naturalnego piękna.

Badania naukowe, szkolenie, praktyka

Podstawowymi kierunkami działania firmy są:

 

Badania naukowe: główny ośrodek prac badawczo-rozwojowych znajduje się w Szwajcarii. Firma przyciąga także potencjał wiodących, wyspecjalizowanych laboratoriów badawczo-rozwojowych z takich krajów jak Francja i Stany Zjednoczone, RPA, Hiszpania, Ukraina.

 

Szkolenia: firma daje swoim partnerom możliwość rozwoju zawodowego i szkolenia w dziedzinie medycyny estetycznej.

 

Praktyka: We własnych klinikach medycyny estetycznej na Ukrainie i w Wielkiej Brytanii firma ciągle stosuje w praktyce opracowane metody udoskonalając je.

PRODUKCJA WŁASNA

Institute Hyalual posiada własne zakłady produkcyjne!

Zakłady produkcyjne

Produkcja naszej firmy odbywa się w wysoko zaawansowanych technicznie zakładach w Szwajcarii, we Włoszech, Stanach Zjednoczonych, RPA, Francji i na Ukrainie. Dzięki zakładowym systemom zarządzania jakością firma nadzoruje produkcję, organizuje współpracę z dostawcami i zapewnia wysoką i stabilną jakość produkcji.

System zarządzania jakością

We wszystkich zakładach produkcyjnych wdrożono systemy zarządzania jakością GMP i ISO 9001:2008 (Cosmetic and pharmaceutical products).

Niezawodne partnerstwo

Institute Hyalual współpracuje ze światowymi producentami surowców i składników do produkcji. Wszystkie surowce przechodzą staranną kontrolę jakości przed zastosowaniem w produkcji.

SKUTECZNOŚĆ

Skuteczność i bezpieczeństwo produktów!

Skuteczność i bezpieczeństwo produktów

Produkty naszej firmy przechodzą badania kliniczne, których celem jest wykazanie ich skuteczności i bezpieczeństwa. Z rezultatami badań klinicznych konkretnego produktu mogą Państwo zapoznać się na zakładce produktowej, umieszczonej na naszej stronie internetowej.

Londyn to jeden z ośrodków badań klinicznych

Jednym z głównych ośrodków badań preparatów kosmetycznych Hyalual jest klinika medycyny estetycznej w Londynie w Wielkiej Brytanii (The Rederm Clinic, 1-7 Harlwey St London, England).

Nasz klient jest zawsze w centrum naszej uwagi

Nasza firma zawsze stawia w centrum swojej uwagi użytkowniczkę kosmetyków (pacjentkę), dlatego przeprowadza ocenę zadowolenia z ich zastosowania po każdym badaniu. Wszystkie uczestniczki badań zwróciły uwagę na skuteczność produktów, ich bezpieczeństwo i przyjemne wrażenia z ich stosowania.

JESTEŚMY W 30 KRAJACH ŚWIATA

Produkty Institute Hyalual zaprezentowano już w ponad 30 krajach świata!

Trzymamy kurs na cały świat

Oficjalne przedstawicielstwa naszej firmy znajdują się w takich krajach jak Wielka Brytania, Włochy, Polska, RPA, Chiny, Cypr, Ukraina, Rosja, Turcja, Liban, Gruzja i wielu innych.

Własna sieć klinik kosmetologii iniekcyjnej

Instytut Hyalual posiada własną sieć klinik kosmetologii iniekcyjnej na Ukrainie i w Wielkiej Brytanii, które specjalizują się w profilaktyce zmian starzeniowych, odmładzaniu, terapii anti-age, korekcji oraz odbudowie skóry twarzy i ciała w każdym wieku.

Wartość naturalnego piękna

Institute Hyalual każdego roku poszerza swoje rynki działania i daje coraz większej liczbie ludzi zdrowe oraz naturalne piękno.